czwartek, 18 kwietnia 2013

Podsumowanie akcji Rewitalizacja dłoni i stóp

Witam się dzisiaj po raz drugi ;)

Po tym jak wyżaliłam się w poprzednim poście to zrobiło mi się trochę lepiej jednak jak zaczęłam czytać wpisy na forum to stracha mam jeszcze większego... Jeszcze dzisiaj muszę iść na uczelnię, nawet nie mam do tego głowy ;/

Czas na podsumowanie akcji Rewitalizacja dłoni i stóp, w której wzięłam udział.
Łącznie zrecenzowałam 10 produktów. Miałam ich przygotowanych znacznie więcej jednak niestety nie wyrobiłam się z recenzjami. Uczestnikami akcji byli:A teraz czas na wyłonienie moich rewitalizacyjnych hitów ;)

W kategorii kosmetyk do dłoni pierwsze miejsce zajmuje... Rozgrzewający zimowy krem do rąk Cztery Pory Roku.W kategorii kosmetyk do stóp pierwsze miejsce należy się temu wSPAniałemu duetowi - Wulkaniczny peeling do stóp i zmiękczająca maska-serum do stóp Perfecta SPA.
Natomiast w kategorii preparat do paznokci pierwsze miejsce zajmuje odżywka wzmacniająca z diamentami Eveline.


7 komentarzy:

 1. Moje ręce teraz potrzebują wyjątkowej pielęgnacji, po remoncie, może po ten krem do rąk powinnam sięgnąć, nie miałam go jeszcze...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam Cię serdecznie na wiosenne, słodko-czekoladowe rozdanie, organizowane przez:
  www.LifeWithTwoFaces.blogspot.com :) Do wygrania dwa zestawy: kosmetyki Balea i P2. (wiadomość publikowana w celach reklamowych, mająca na celu wypromowanie akcji, w przypadku naruszeniu regulaminu Twojej strony bardzo przepraszam)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam żadnego z powyższych, ale fajny pomysł na wpis. Dzięki takim tekstom można dowiedzieć się o ciekawych produktach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kusisz tym peelingiem do stup :D A odżywka z Eveline niestety na mnie nie działa :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za każdy komentarz :)

Jeśli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.
Z pewnością będzie mi bardzo miło :)