piątek, 8 marca 2013

Majówka z JM Spa&Wellness :)

Witajcie :)
Zapraszam Was już dzisiaj na projekt Majówka 2013 :)

Długi weekend majowy czyli majówka to pierwszy taki okres w nowym roku, kiedy możemy pospacerować za miastem wyjechać na wycieczki, wynająć pokój z zacisznym miasteczku z dala od miast. Pospacerować w górach czy nad morzem. Po zimie wszyscy jesteśmy spragnieni ruchu, słońca i kontaktu z naturą. JM Spa & Wellness rozpoczyna projekt " Majówka 2013 ". Każdy z Was chciałby dobrze wybrać miejsce wypoczynku.

Akcja Majówka 2013 organizowana przez JM Spa & Wellness pozwoli wszystkim zapoznać się z rekomendowanymi miejscami do bezpiecznego i ciekawego wypoczynku. W górach czy nad morzem lub może gdzieś za miastem w ośrodku agroturystycznym to już od Was zależy gdzie spędzicie czas. 


Zdjęcie: Długi weekend majowy czyli majówka to pierwszy taki okres w nowym roku, kiedy możemy pospacerować za miastem wyjechać na wycieczki, wynająć  pokój z zacisznym miasteczku z dala od miast. Pospacerować w górach czy nad morzem. Po zimie wszyscy jesteśmy spragnieni ruchu, słońca i kontaktu z naturą. JM Spa & Wellness rozpoczyna projekt " Majówka 2013 ".  Każdy z Was chciałby dobrze wybrać miejsce wypoczynku. 

	Akcja Małówka 2013 organizowana przez JM Spa & Wellness pozwoli wszystkim zapoznać się z rekomendowanymi miejscami do bezpiecznego i ciekawego wypoczynku.  W górach czy nad morzem lub może gdzieś za miastem w ośrodku agroturystycznym to już od Was zależy gdzie spędzicie czas. 

	JM Spa & Wellness przygotowało również ciekawy upominek w postaci 
Bonu zniżkowego do sklepu www.pl-uroda.pl  w wysokości  - 10 % oraz dla każdego przy pierwszym zakupie prezent z Linii Arganowej. 


Zapraszamy od połowy marca na stronę www.jm-spawellness.com i 
zapoznanie się 
z programem Majówka 2013.
 

JM Spa & Wellness przygotowało również ciekawy upominek w postaci
Bonu zniżkowego do sklepu www.pl-uroda.pl w wysokości - 10 % oraz dla każdego przy pierwszym zakupie prezent z Linii Arganowej.


Zapraszamy od połowy marca na stronę www.jm-spawellness.com i
zapoznanie się
z programem Majówka 2013.1 komentarz:

Dziękuję wszystkim za każdy komentarz :)

Jeśli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.
Z pewnością będzie mi bardzo miło :)