niedziela, 22 maja 2016

Sparkling Lemon, wosk Yankee Candle

Witajcie :)

Dzisiaj będzie pachnący post, ponieważ opiszę kolejny wosk Yankee Candle. Tym razem padło na Sparkling Lemon.Rześka jak świeża, bardzo cytrusowa, mocno zmrożona herbata – dla jeszcze mocniejszego podkreślenia chłodnego efektu zaserwowana z krystalicznymi kostkami lodu. A dodatkowo – wiercąca się jak musujące cukierki owocowe i zadziwiająca pojawiającymi się w tle, lekko słodkawymi nutami. Zmieszana z kilkoma kroplami esencji bergamotki i doprawiona szczyptą pomarańczowej nuty. Sparkling Lemon to – z jednej strony – cytryna podana w najbardziej naturalnej postaci, a z drugiej – zachwycająca pełnym spektrum pojawiających się w tle aromatów. Pachnący, utrzymany w słonecznej żółci wosk to pocałunek upalnego lata, który po wypiciu świeżej, cytrynowej herbaty mrożonej staje się przyjemnie rześki.


W zapachu tym wyraźnie czuć cytrynę oraz pomarańczę
Jest on dość intensywny lecz nie na tyle żeby rozbolała mnie głowa.
Przyjemna woń roztacza się po pokoju jeszcze długo po zgaszeniu podgrzewacza.
I co najważniejsze pomimo tego, że jest mocno cytrynowy, to nie czuć w nim woni środków czyszczących, wręcz przeciwnie, ponieważ jest bardzo rześki i kojarzy mi się z cytrynowymi Zozolami ;)
Sparkling Lemon faktycznie świetnie orzeźwia w gorące, letnie dni, ale będzie również idealny do zapalenia w jesienne czy też zimowe wieczory, aby przywołać wakacyjne wspomnienia.

Kosztuje 8 zł i dostępny jest np. tutaj.
2 komentarze:

Dziękuję wszystkim za każdy komentarz :)

Jeśli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.
Z pewnością będzie mi bardzo miło :)